Kim jesteśmy?

Nazywamy się Łowcy Taxi i naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom profesjonalnej, rzetelnej i komfortowej obsługi w uzgodnionym terminie. Nasze główne usługi to: komfortowy transport na terenie całej Oławy, Polski i Europy. Towarzyszymy w podróżach służbowych, miejskich oraz wspólnych transferach np. na lotniska, dworce, porty i hotele. Gwarantujemy bezpieczeństwo
i dyskrecję, całodobową obsługę również w niedziele i święta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem aby zapewnić najwyższy poziom usług transportowych. Zadowolenie naszych klientów to nasz sukces. 

taxi oława

Dlaczego my?

Utrzymujemy wysokie standardy w trosce o jakość i pełną satysfakcyję naszych klientów. 

Na Czas

Zawieziemy Cię do celu najkrótszą możliwą trasą, uwzględniając przy tym aktualne warunki drogowe oraz atmosferyczne.

profesjonalna obsługa

Nasi kierowcy posiadają odpowiednią licencję w zakresie przewózu osób taksówką. Cechuje ich wysoka kultura osobista, schludny wygląd oraz znajomość j. angielskiego.

Zamówienia terminowe

Potrzebujesz transportu w innym terminie? Oferujemy przewozy z wyprzedzeniem terminowym. Aby zarezerwować przejazd, skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin.

WiFi na pokładzie

W naszych taksówkach udostępniamy bezpłatny hotspot wi-fi. Możesz swobodnie pracować bądź surfować w sieci podczas podróży taksówką.

Dlaczego warto?

Polegamy na zadowoleniu klientów, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy aby ulepszać nasze usługi.

zadowolenie klientów
Czas oczekiwania

niskie ceny

Jakość obsługi

karta lojalnościowa

Dla stałych klientów oferujemy kartę lojalnościową, dzięki której możesz jeździć swoją ulubioną taksówką w jeszcze niższych cenach. O szczegóły zapytaj kierowcę lub skontaktuj się z nami.